Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456
 

Biblioteka szkolna poleca zbiory cyfrowej biblioteki Polona

Polona to polska biblioteka cyfrowa, w której udostępniane są zdigitalizowane książki, czasopisma, grafiki, mapy, muzykalia, druki ulotne i rękopisy pochodzące ze zbiorów Biblioteki Narodowej oraz instytucji współpracujących pod adresem

https://polona.pl

Polona to najszybszy sposób na skorzystanie z zasobów znajdujących się w magazynach Biblioteki Narodowej. Każdego dnia wykonuje się tu dziesiątki tysięcy skanów i fotografii, tak by jak najszybciej w pełni udostępnić zbiory. Do października 2017 w Polonie znajdowało się 2016037 obiektów. Każdego dnia zbiory Polony poszerzają się o nawet 2000 obiektów.

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.