Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

UWAGA! Poprawka komunikatu w sprawie wydania świadectw

Komunikat2 a

 

W dniu 22 kwietnia na stronie szkoły w aktualnościach opublikowany został komunikat o sposobie i terminie wydawania świadectw ukończenia szkoły. Z uwagi na potrzeby pracujących słuchaczy Liceum dla Dorosłych okres rozliczenia się z biblioteką szkolną i wydawania świadectw ukończenia szkoły w sekretariacie w dniu 24 kwietnia 2020 roku wydłużymy do godziny 16.30.

Zatem biblioteka szkolna i sekretariat uczniowski będą czynny w dniu 24 kwietnia od godziny 10 do 16,30. Prosimy o przybycie z własnym długopisem i maseczką i zachowanie wszelkich środków ostrożności jak w miejscu publicznym (odkażanie rąk, dystans między osobami).

Osoby, które nie odbiorą świadectw ukończenia nauki w dniu 24 kwietnia prosimy o telefoniczny kontakt ze szkołą w celu umówienia wizyty w innym terminie. Telefon: 62-7366709 (od godz. 8.00 do 14.00). W okresie pandemii drzwi do budynku szkoły są zamknięte. Klienci, którzy nie umówią wizyty nie będą mieli możliwości wejścia do szkoły.


            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.