Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Drodzy Absolwenci!

Oto nadszedł dzień, w którym odbieracie swoje świadectwa ukończenia szkoły. Dzień niezwykły pod każdym względem:  koniec szkoły średniej to już wydarzenie, a cóż dopiero w czasach pandemii... Okoliczności groźnej choroby odebrały nam możliwość wspólnego przeżycia tego, co miało być wyjątkowe, dlatego dziś piszę do Was, żeby zapewnić Was o tym, ze jesteście dla nas równie ważni, jak wszyscy ci, dla których udało się nam zorganizować uroczyste rozstanie ze szkołą w latach poprzednich. Z ICH szkołą. Z WASZĄ....  No tak - dokądkolwiek się udacie, już zawsze będziecie NASI, zawsze stąd, zawsze w pamięci. Jakkolwiek potoczy się Wasze życie i my będziemy należeć do Was - przez siłę tego, co TU przeżyliście. Wspaniałego, dobrego... lub mniej. Ale przecież dziś pamiętamy tylko rzeczy najlepsze, jak to w momentach rozstań...
To nasze pożegnanie. Nikt nie przypuszczał, że tak zakończy się Wasz pobyt w szkole, ale nam wszystkim jest bardzo, bardzo przykro, że nie da się Wam uścisnąć dłoni, w akcie wspólnej radości, że nam się udało. Zatem - świętujcie i cieszcie się dziś zakończeniem swojego wysiłku. Należy się Wam ta radość! Pogratulujcie rodzicom, że z Wami wytrzymali. Bądźcie ostrożni w swoim świętowaniu. Ale też bądźcie dumni, bo wiele osiągnęliście! Bądźcie tak dumni z siebie, jak my z Was!
Ruszajcie z entuzjazmem w świat!

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.