Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

                                                                                                                                                                                                                                                     28 kwietnia 2020 roku

Komunikat nr 23 – 2019/2020

1. W związku ze zmianą terminów pisemnych egzaminów maturalnych dokonaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i CKE ulega zmianie terminarz dni wolnych od zajęć dydaktyczno-                      wychowawczych w szkołach młodzieżowych Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU.
 1) W dniach dotychczas wyznaczonych jako dni wolne od zajęć dydaktycznych, tzn. 4 maja, 5 maja, 6 maja 2020 r. odbywać się będą planowe zajęcia dydaktyczne.
 2) Ustala się dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkołach młodzieżowych w następujących terminach:  
    • 8 czerwca 2020 r. (egzamin maturalny pisemny z języka polskiego),
    • 9 czerwca 2020 r. (egzamin maturalny pisemny z matematyki),
    • 10 czerwca 2020 r. (egzamin maturalny pisemny z języka angielskiego).
2. Wcześniej ustalony termin dnia wolnego od zajęć dydaktycznych, to znaczy 12 czerwca 2020 r. nie ulega zmianie.

                                                                                                                                                                                                                                 Marek Wojtasz

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.