Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Wyróżnieni absolwenci


Ponieważ nie odbyła się uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły chcielibyśmy uhonorować specjalnie niektórych absolwentów podając do wiadomości następujące informacje.

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem otrzymali: Hubert Kopras z klasy TEC4, Tobiasz Bąk - TEC4, Bartłomiej Kędzia - TSM4, Albert Stańczyk - TSM4. Każda z wymienionych osób uzyskała średnią ocen końcowych (ze wszystkich przedmiotów w cyklu nauczania) powyżej 4,75.

Ponadto nagrody za dobre wyniki w nauce lub działalność społeczną na rzecz szkolnej społeczności otrzymali Grzegorz Białkowski – TSM4, Kamil Trzcieliński – TSM4, Joanna Cellmer - klasa LO3a, Kacper Rachwalski – klasa LO3b, Wioletta Krawczyk – klasa LO3b.

Z przyjemnością odnotowujemy także, że nagrody za szczególne osiągnięcia sportowe otrzymali Jakub Balik – TEC4, Marcin Zduńczyk – TEC4, Mateusz Borowiec – TEC4, Wiktor Pejaś – TEC4, Bartosz Pawłowski – TEC4, Jakub Przybylski – TEC4 oraz Daria Sznajder – TEC4.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.