Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456
 
Zostań w domu - Majówka z książką
 

Biblioteka szkolna poleca książki cieszące się dużą popularnością wśród czytelników, dostępnych na stronie internetowej

https://www.empik.com/podarujmy-sobie-usmiech

w formie e-booków i audiobooków.
Empik wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy w związku z epidemią koronawirusa spędzają czas w domu. Firma Empik udostępnia pakiet Empik Premium zupełnie za darmo aż na 60 dni. Bezpłatnie będzie można skorzystać z ponad 11 tys. audiobooków i e-booków.

Jak aktywować Empik Premium?
Aby aktywować swój darmowy kod, wystarczy wejść na stronę:
https://www.empik.com/podarujmy-sobie-usmiech

następnie należy wpisać adres e-mail, by aktywować Empik Premium. Na ekranie wyświetli nam się wówczas specjalny kod. Osoby, które boją się, że po 60 dniach będą musiały zapłacić za kolejne miesiące aktywacji, uspokajamy. - Klienci w każdej chwili mogą zrezygnować z usługi. Co więcej, w przypadku zbliżania się do końca bezpłatnego okresu, klient otrzyma maila z informacją o możliwości przedłużenia. Jeśli nie zdecyduje się na to, usługa samoczynnie wygaśnie - informuje Nowości Agata Wolny z Biura prasowego Empik

Pytania można kierować na adres email biblioteki szkolnej
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.