Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Drogi czytelniku!

Masz teraz niezwykłą okazję, by wypełnić czas w trakcie trwania „kwarantanny” - możesz przeczytać wiele pozycji książkowych dostępnych na polecanych wcześniej przez bibliotekę szkolną stronach internetowych, czy odbyć wirtualne spacery po wielu miejscach i instytucjach kultury.

Jednak zachęcamy Cię, byś przejrzał swoją domową biblioteczkę - na pewno znajdziesz coś dla siebie. Może skusisz się na zrobienie listy przeczytanych w tym czasie książek, czy odwiedzonych wirtualnie muzeów i innych miejsc kultury. Przyślij ten spis podpisany imieniem, nazwiskiem i klasą na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do dnia 10-go czerwca 2020 roku! Czekają na Ciebie nagrody oraz pozytywna ocena za aktywność z języka polskiego!

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.