Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Zakończenie roku szkolnego - harmonogram

zakonczenie

 

 

KOMUNIKAT DLA UCZNIÓW z 23.06.2020r.

 

Drodzy Uczniowie z uwagi na przepisy sanitarne związane z pandemią COVID 19 w tym roku nie odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Świadectwa będą wydawać wychowawcy klas w poszczególnych drzwiach szkoły wg podanego harmonogramu. Prosimy o stawienie się z maseczką na twarzy i zachowanie stosownego dystansu miedzy osobami w oczekiwaniu na odebranie świadectwa. Prosimy uprzejmie o punktualność. 

 

Informacje na temat terminów egzaminów poprawkowych wysłane zostały do wszystkich uczniów za pomocą komunikatora dziennika elektronicznego. Bardzo prosimy o zapisanie lub wydrukowanie tej wiadomości, ponieważ, być może w sierpniu dziennik nie będzie funkcjonował. Ponadto harmonogram egzaminów poprawkowych będzie wywieszony na korytarzu szkolnym na parterze w gablocie z planem lekcji. W związku z egzaminami poprawkowymi w sekretariacie głównym szkoły będą do odebrania wymagania edukacyjne z poszczególnych przedmiotów. 

 

O ewentualnych decyzjach Ministerstwa Edukacji Narodowej co do rozpoczęcie się nowego roku szkolnego oraz formy prowadzenia zajęć we wrześniu będziemy informować na stronie szkoły i fb. 

 

harmonogram

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.