Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Najlepsi z najlepszych - 2019 / 2020

 najlepsi2

 

Zamknęliśmy rok pracy wręczeniem świadectw ukończenia szkoły oraz świadectw promocyjnych. Jako, że nie mogliśmy się wszyscy spotkać z uwagi na przepisy epidemiologiczne dopełniamy obowiązki drogą ogłoszenia. Mamy zaszczyt opublikować listę osób wyróżnionych za najlepsze wyniki w nauce, działalność na rzecz naszej społeczności oraz za wyniki sportowe w roku szkolnym 2019 / 2020.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

 

ABSOLWENCI BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA NR 4

  1. Jakub Przybylski – ZEM3 - za wyniki w nauce

  2. Dominik Nycek – ZEO3- za wyniki w nauce

  3. Kamil Grabarczyk – ZEO3 - za wyniki w nauce

  4. Kamil Kowalczyk – ZEO3- za wyniki w nauce

  5. Marcin Pręciuk – WZ3 - za wyniki w nauce.

  6. Wojciech Gomółka – WZ3 - za działalność społeczną

  7. Bartosz Wojciechowski – WZ3 za działalność społeczną

  8. Abdulsalam A Ebrahim Saber – ZEO3 - za sukcesy sportowe.

 

UCZNIOWIE TECHNIKUM NR 4 I BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA NR 4 W ZSTE CKU

  1. Bartosz Masłowski – klasa TG1b - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 5,80

  2. Tymoteusz Połomski – klasa T2a - świadectwo z wyróżnieniem - średnia ocen 5,57

  3. Dawid Nawrot – klasa TG1b – świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 5,35

  4. Mateusz Bergandy – klasa TG1b - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 5,25

  5. Szymon Dobroś – klasa T2a - świadectwo z wyróżnieniem-średnia ocen 5,14

  6. Dawid Pawlak – klasa TG1a - świadectwo z wyróżnieniem - średnia ocen 5,09

  7. Norbert Zawiałów – klasa T2a - świadectwo z wyróżnieniem - średnia ocen 5,08

  8. Marcel Pawlak – klasa T2a – świadectwo z wyróżnieniem - średnia ocen 5,00

  9. Michał Kaniewski – klasa TG1a - świadectwo z wyróżnieniem- średnia ocen 4,86

  10. Jakub Kramarczyk – klasa TG1a - świadectwo z wyróżnieniem - średnia ocen 4,77

  11. Filip Zmyślony – klasa TP1b – świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 4,76

  12. Bartosz Tomczak – klasa TP1b - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 4,75

  13. Jakub Paduch – klasa TP1b - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 4,75

  14. Sebastian Gowin – klasa T2a - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 4,86

  15. Wojciech Błaszczyk – klasa T2a - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 4,76

  16. Beniamin Koczura – klasa T2b - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 4,85

  17. Przemysław Gola – klasa TES3 - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 4,77

  18. Maksymilian Adamkiewicz – BP1b - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 4,75

  19. Adrian Kuroszczyk – klasa BP1c - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 4,80

  20. Dawid Łodyga – klasa BG1a - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 4,82

  21. Szymon Łodyga – klasa BG1b - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 4,82

  22. Dawid Fita – klasa BG1d - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 4,94

  23. Remigiusz Miechowiak – klasa B2a - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 4,75

  24. Piotr Grygowski – klasa BP1a – dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz bardzo dobra frekwencja

  25. Marcin Rogowicz – klasa BP1d – dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz praca w samorządzie klasowym

  26. Kacper Ławniczak – klasa BG1c – dobre wyniki w nauce oraz bardzo dobre zachowanie

  27. Sebastian Szczepaniak – klasa B2b – bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz działalność na rzecz klasy

  28. Eryk Stępień – klasa B2d – dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie

  29. Adam Długiewicz – klasa TP1a – dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie

  30. Wojciech Piskorski – klasa TMC3 – bardzo dobre wyniki w nauce oraz działalność społeczna

 

PONADTO WYRÓŻNILIŚMY ZA DOBRE WYNIKI W NAUCE NASTĘPUJĄCE OSOBY :

  1. Piotr Błaszczyk – BP1b

  1. Patryk Kajetańczyk – BP1b

  1. Mikołaj Jędrajczyk – B2a

  2. Jakub Kobusiński – B2b

  3. Dawid Galbierczyk – B2c

  4. Marcel Dolata – B2d

  5. Paweł Stryjak – B2d

  6. Jakub Mołodecki – TG1b

  7. Tobiasz Prukała – TG1b

  8. Kacper Sówka – TP1a

  9. Kamil Kozłowski – T2b

  10. Marcin Woźniak – T2b

  11. Jakub Wojtasiak – T2b

  12. Mateusz Talaga – T2b

  13. Paweł Kaczmarek – TES3

  14. Szymon Grodzki – TES3

  15. Julia Chowicka – TES3

 

DYPLOMY ZA DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNĄ OTRZYMALI:

  1. Patryk Jaśkiewicz – BP1b

  2. Jakub Poczta – BG1c

  3. Sebastian Szostak – BG1c

  4. Dawid Milewski – B2b

  5. Mikołaj Szych – TG1a

  6. Dominik Połomski – TG1a

  7. Kacper Cebulski – T2a

  8. Dawid Dzwoniarek – T2a

  9. Bartosz Nadolski – T2a

  10. Damian Jodaniewski – TMC3

  11. Nikodem Idziorek – TMC3

  12. Filip Walczak – TMC3

  13. Oskar Adamek – TMC3

 

DYPLOMY ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE OTRZYMALI:

  1. Dawid Szymkowiak – TG1a

  1. Maciej Szabliński – TG1a

  1. Bartłomiej Borowiec – TG1b

  2. Gracja Wróbel – T2a

  3. Jakub Zimny – T2a

  4. Jakub Krawczyk – BP11c.


 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.