Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Potwierdzenie woli nauki do 18 sierpnia

TYLKO DO 18 SIERPNIA POTWIERDZENIA WOLI NAUKI

 

Prosimy o potwierdzenie woli nauki w szkołach ZST-E CKU (technikum i branżowej I stopnia) te osoby, które w wyniku sortowania punktów rekrutacyjnych przez system elektroniczny nie znalazły się na liście przyjętych w szkołach pierwszego wyboru, a automatycznie znalazły się na listach naszych szkół (Technikum Nr 4 lub Branżowej Szkoły I Stopnia Nr 4), bowiem były to szkoły wskazane przez kandydatów jako szkoły drugiego lub trzeciego wyboru.

Prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu, dostarczenie oryginału świadectwa i zaświadczenia z egzaminu, a także wypisanie wniosków z danymi osobowymi i pobranie skierowań do lekarza medycyny pracy. Należy to zrobić do 18 sierpnia 2020r. do godz.15.00. Po tym terminie brak potwierdzenia będziemy traktowali jako rezygnację.

19 sierpnia 2020 r. nastąpi ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.