Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Konkurs biblioteczny „Czy znasz ten cytat?”

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs „Czy znasz ten cytat?”. Konkurs zostanie przeprowadzony w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, w klasach trzecich i czwartych technikum. Przez cztery tygodnie w każdy poniedziałek miesiąca w dzienniku elektronicznym będą zamieszczone dwa cytaty. Zadaniem uczniów będzie podanie autora cytatu oraz utworu, z którego cytat pochodzi. Odpowiedzi podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą należy przesłać do piątku każdego tygodnia, na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Na zwycięzców czekają nagrody!

Regulamin konkursu:
1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas trzecich i czwartych technikum.
2. Przez 4 tygodnie w każdy poniedziałek października zostaną zamieszczone w dzienniku elektronicznym na indywidualnych kontach uczniów dwa cytaty.
3. Zadaniem uczniów będzie podanie autora cytatu oraz utworu, z którego cytat pochodzi.
4. Odpowiedzi podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą uczniowie przesyłają na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. do piątku każdego tygodnia.
5. Losowanie zwycięzców i nagradzanie odbędzie się w każdą środę o godzinie 11.40 w bibliotece szkolnej.

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.