Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Konkurs biblioteczny „Czy znasz swoją bibliotekę?”

We wrześniu uczniowie klas pierwszych technikum i branżowej szkoły wzięli udział w konkursie „Czy znasz swoją bibliotekę?”. Informacje dotyczące działalności biblioteki szkolnej uczniowie otrzymali na indywidualne konta w dzienniku elektronicznym. Na podstawie przesłanych wiadomości młodzież rozwiązała zadania konkursowe. Nagrody i dyplomy otrzymali: Piotr Igielski, Kasper Szmaj z klasy TP1a oraz Mikołaj Dymowski, Hubert Żaworonek i Jakub Młynarz z klasy BP1a.
Nagrodzonym gratulujemy!

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.