Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Konkurs Recytatorski dla Szkół Ponadgimnazjalnych „Wyrazić słowem”

20-go kwietnia w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski dla Szkół Ponadgimnazjalnych „Wyrazić słowem”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem młodzieży wielu szkół ponadgimnazjalnych miasta Ostrowa. W spotkaniu wzięli udział uczniowie o różnorodnych zainteresowaniach artystycznych. Spotkanie miało wysoki i wyrównany poziom. Konkurs przebiegał w kategoriach: konkurs recytatorski, poezji śpiewanej, jednego aktora oraz teatr. W jury konkursu zasiadły panie: Grażyna Koczorowska, Małgorzata Olszewska oraz Edyta Tomaszewska. Gośćmi byli również opiekunowie grup artystycznych oraz instruktorzy teatralni. Brawurowe prezentacje poszczególnych artystów wzbudzały aplauz publiczności, która podkreślała wyjątkową atmosferę tego spotkania. Podczas obrad jury, uczestnicy konkursu zostali zaproszeni na poczęstunek. Po burzliwej dyskusji jury przyznało nagrody książkowe i dyplomy. W kategorii recytatorskiej przyznano trzy nagrody: I miejsce – Mariusz Noculak ZSB-E, II miejsce – Tomasz Gościniak ZSU, III miejsce – Maria Stawicka ZSP Przygodzice. W konkursie poezji śpiewanej I miejsce zdobyła Olga Pawlicka z II LO, II – Julia Witwicka z II LO, III – Magdalena Wosiek z ZSB-E. W kategorii jednego aktora nagrodę otrzymał Bartłomiej Zając z ZST-E, a w kategorii teatr -  grupa teatralna „Kantaki” z ZST-E CKU. Wręczenia nagród dokonały pani wicedyrektor Maria Mikołajczyk oraz przedstawicielki jury. Młodzież rozchodziła się w doskonałych humorach podkreślając wyjątkowy nastrój tego spotkania. Organizatorem konkursu była pani Edyta Tomaszewska.

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.