Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

20 kwietnia przy jesiennej pogodzie odbyły się coroczne zmagania szkół w biegach przełajowych. Klasy I-wsze do pokonania miały dystans ok. 1500 m , klasy starsze 2000 m. W rywalizacji wzięło udział 9 szkół z terenu powiatu. Opiekunowie naszej szkoły kol. Jacek Bugara i Mariusz Wołowicz skutecznie zachęcili do udziału w tych zawodach grupę 30 uczniów z ZST-E !

Rywalizacja stała na wysokim poziomie i toczyła się w sportowej atmosferze. Nasza młodzież godnie reprezentowała naszą szkołę, a przede wszystkim miała możliwość rywalizacji z rówieśnikami, spotkania się z nimi i aktywnie spędzić czas. Na wyróżnienie zasługuje start Dawida Szmani z klasy TEC2, który w swoim biegu na dystansie 2000 m zajął III miejsce, jak również bardzo dobrze pobiegła Daria Sznajder z klasy TEC1, jedyna dziewczyna startująca z naszej szkoły, która w rywalizacji dziewcząt zajęła wysokie IV miejsce.

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.