Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

ZAKOŃCZENIE NAUKI W TECHNIKUM NR 4 W ZST-E CKU

W piątek 28 kwietnia 2017 odbyła się uroczystość zakończenia nauki uczniów klas ostatnich Technikum Nr 4. Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy powodzenia.
Szczególne gratulacje nalezą się Pawłowi Pierzchotowi z klasy TEM4, który otrzymał świadectwo ukończenia szkoły z wyróżnieniem, ponieważ  uzyskał średnią ocen końcowych 4,78. Ponadto dyrektor Marek Wojtasz wyróżnił nagrodami za bardzo dobre wyniki i zaangażowanie w życie szkoły Wojciecha Ratajka z klasy TS4.
Z uwagi na wyniki w nauce, sportowe, działalność na rzecz szkoły nagrodzeni zostali także Dawid Stempniak (TEM40, Mateusz Kryjom (TEM4), Przemysław Rybak (TEM4), Michał Milewski (TS4), Patryk Klósak  (TS4), Szymon Chlasta (TEM4), Krystian Pilarski klasa (TEM4), Patryk Dołubizno (TEM4), Mateusz Kaczmarek (TEM4), Adrian Pietrzak (TEM4), Marcin Janasik (TEM4), Adam Pawlaczyk (TEM4).

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.