Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

ZAKOŃCZENIE NAUKI W LO DLA DOROSŁYCH

W piątek 28 kwietnia 2017 odbyła się uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły słuchaczom klas ostatnich II Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w ZST-E CKU.
Były pożegnania i gratulacje. Z uwagi na dobre wyniki i działalność na rzecz szkoły dyrektor Marek Wojtasz specjalnie podziękował i pogratulował Marcie Wojtkowskiej (LO3a), Aleksandrze Chmielewskiej (LO3a), Angelice Ląg (LO3b), Beacie Beker (LO3b), Katarzynie Bodył (LO3b), Maria Kubica (LO3b), Łukaszowi Krzywickiemu (LO3c), Jakubowi Mikołajczykowi (LO3c). Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy.

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.