Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Sukces zespołu „Kantaki” (2017)

Dnia 27-go kwietnia zespół teatralny „Kantaki” po raz kolejny wziął udział w Spotkaniach Teatralnych, które odbywały się w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim. Nasz zespół wystawił „Ferdydurke” Gombrowicza. Było to kolejne doświadczenie artystyczne starego składu zespołu. Nie przyznano pierwszego miejsca, a nasza grupa zdobyła drugie miejsce i pochlebne recenzje jury. Otrzymaliśmy również nagrodę Deski Teatralnej. Spektakl wyreżyserowała i przygotowała pani Edyta Tomaszewska.

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.