Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

W dniach 11 i 12 maja w godzinach popołudniowych odbywały się zajęcia branżowe dla gimnazjalistów zainteresowanych zawodami motoryzacyjnymi oraz zawodami mechanicznymi. Nauczyciele pokazywali czynności zawodowe związane z diagnozą usterek w samochodzie. W kolejnym dniu gimnazjaliści mieli okazję programować drukarkę 3D a także uczestniczyć w procesie programowania i produkcji aluminiowego pionka do szachów z użyciem tokarki sterowanej numerycznie. Zamieszczamy fotorelację z tych spotkań.

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.