Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

W dniu 25 maja odbędzie się finał organizowanego corocznie szkolnego konkursu pod nazwą „NAJLEPSZY W ZAWODZIE” dla uczniów ZSZ Nr 4 oraz Technikum Nr 4 w Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU. Konkurs stymuluje uczniów do pogłębienia umiejętności i wiedzy z zakresu obróbki metali. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie, niezależnie od wyuczanego zawodu. Jak co roku dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne NAGRODY ufundowane przez  ostrowskie firmy MAHLE BEHR, ORING HYDRAULIKA SIŁOWA, ELEKTROSPRZĘT MUSS. Zgłoszenia prosimy kierować do organizatorów - panów Krzysztofa Sadowskiego i Rafała Stasiaka. Warto spróbować. Poniżej do pobrania regulamin konkursu. Szczegółowych informacji udzielają organizatorzy- panowie Rafał Stasiak i Krzysztof Sadowski.

Regulamin konkursu (pdf) (doc)

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.