Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Szkolny konkurs biblioteczny „Władysław Stanisław Reymont - życie i twórczość”

W dniu 16-go maja odbył się szkolny konkurs biblioteczny  „Władysław Stanisław Reymont - życie i twórczość”. Konkurs zorganizowany został przez Grażynę Koczorowską i Małgorzatę Olszewską, z okazji stopięćdziesiątej rocznicy urodzin pisarza. Celem konkursu była popularyzacja twórczości Władysława Reymonta i wiedzy o pisarzu, rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz kształtowanie postaw odbiorcy kultury. Uczestników konkursu obowiązywała znajomość biografii i twórczości Władysława Reymonta. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I, II i III technikum zawodowego, przeprowadzony został w formie pisemnego testu. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 26 uczniów z klas: TEC1, TSM1, TEC2, TSM2 oraz TES3. Komisja konkursowa oceniła prace uczniów, którzy dobrze poradzili sobie z rozwiązaniem testu. Laureatami w konkursie zostali: Hubert Kopras – klasa TEC1, Mikołaj Jańczak – klasa TEC1 oraz Bartłomiej Kędzia – klasa TSM1. Nagrody i dyplomy zostały wręczone przez pana dyrektora Marka Wojtasza i organizatorki konkursu w dniu 23-go maja w bibliotece szkolnej.

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.