Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

NAJLEPSI W ZAWODZIE w ZSTE CKU


W dniu 25 maja 2017 roku w Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU odbył się finał szkolnego konkursu „NAJLEPSZY W ZAWODZIE ŚLUSARZ”. Impreza promuje umiejętności zawodowe z zakresu obróbki ręcznej - niezbędne dla wszystkich zawodów z branży mechanicznej i motoryzacyjnej. Sponsorami imprezy były firmy MAHLE BEHR, ELEKTROSPRZĘT MUSS oraz ORING HYDRAULIKA SIŁOWA. W finałowej rozgrywce rywalizowało dziesięć osób uczących się różnych zawodów. W ramach zadania konkursowego uczestnicy musieli wykonać metalowy detal na podstawie dokumentacji rysunkowej, a następnie opracować proces technologiczny wykonania przedmiotu. Musieli wykazać się zarówno umiejętnością czytania rysunku technicznego i tworzenia dokumentacji technologicznej, doborem narzędzi jak i umiejętnościami praktycznymi. Podczas wykonywania zadania finaliści wykazali się dużą kreatywnością oraz sporą wiedzą z dziedziny technologii obróbki ręcznej. Najlepszym w tegorocznej edycji konkursu okazał się Szymon Wietecki. Drugie miejsce zajął Patryk Jamry, a trzecie Łukasz Cieśliński – uczniowie zasadniczej szkoły zawodowej. Wszyscy uczestnicy finału konkursu otrzymali cenne nagrody ufundowane przez sponsorów. Były to solidne zestawy narzędzi. Nagrody uczniom wręczyła Natalia Bielińska - reprezentującą firmę MAHLE BEHR.

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.