Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

ZST-E CKU NA SZÓSTYM MIEJSCU W WOJEWÓDZTWIE

W dniu 25 maja uczniowie klasy TSM2 Norbert Marciniak, Adrian Chowański, Adrian Adamczak reprezentowali naszą szkołę podczas FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO XXI. OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO DLA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH, który odbył się na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie pod honorowym patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.
W początkowej fazie turnieju uczestnicy musieli się wykazać wiedzą teoretyczną,  z zakresu przepisów ruchu drogowego, wiedzy z historii polskiej oraz o współczesnej motoryzacji. Następnie uczniowie rywalizowali w konkurencjach praktycznych, takich jak: jazda sprawnościowa samochodem i motorowerem po torze przeszkód, udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej osobie poszkodowanej, przygotowanie pojazdu do jazdy - obsługa codzienna. Stawka turnieju była bardzo wyrównana. Po podliczeniu wszystkich punktów uczniowie naszej szkoły zajęli drużynowo szóste miejsce. Zajęli NAJWYŻSZĄ LOKATĘ spośród szkół samochodowych okręgu kaliskiego. Gratulujemy.
Zwycięzcą turnieju zostało Technikum Modernizacji Rolnictwa z Poznania, drugie miejsce zajął ZS Politechnicznych w Śremie.
W klasyfikacji indywidualnej najlepiej wypadł z naszych zawodników NORBERT MARCINIAK, który uplasował się na czwartej pozycji. Serdecznie gratulujemy.

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.