Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Praca wakacyjna w MAHLE Behr

Informujemy, że  firma MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. rozpoczęła proces rekrutacji do pracy na okres wakacyjny (w miesiącach: czerwiec - wrzesień 2017 r.) przez firmę Adecco. Zatrudnia się osoby pełnoletnie, na Obszar Produkcji (stanowisko Operator Maszyn/Urządzeń Produkcyjnych).

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn, urządzeń produkcyjnych,
  • montaż gotowych elementów,
  • pomoc przy produkcji/proste prace fizyczne.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne,
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu czynności.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony, w systemie 3-zmianowym, min. 1 m-c, 1/1 etat
  • pracę w renomowanej firmie,
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie.

Aplikacja:

Kwestionariusze Adecco

doc1

W przypadku pytań proszę o kontakt z Biurem Adecco: Angelika Brdęk, tel.: +48 723 193 101.

Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014