Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Konkurs Języka Angielskiego Zawodowego Professional English 2017 – VI edycja


W dniach 24 maja 2017 oraz 31 maja 2017 roku Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się dwa etapy Konkursu Języka Angielskiego Zawodowego Professional English 2017 – VI edycja. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas technikum: TSM1, TSM2 oraz TES3. Uczestnicy I etapu na zajęciach języka angielskiego musieli się zmierzyć z testem pisemnym, którego zadania bezpośrednio dotyczyły słownictwa z branży motoryzacyjnej. Oprócz naszej szkoły do udziału w konkursie podczas I etapu przystąpili uczniowie z Zespołu Szkół Samochodowych z Kalisza, Zespołu Szkół Samochodowych z Poznania oraz Zespołu Szkół Technicznych z Leszna. Test konkursowy opracowała pani Bogumiła Sibińska.
Zdobywcy największej ilości punktów reprezentowali swoje klasy podczas II etapu konkursu w dniu 31 maja 2017r. Klasa TSM1: Bartłomiej Kędzia, Patryk Drabczyński, Dawid Stec, Maciej Torchalski, Bartosz  Tomczak, Michał Krawczyk, klasa TSM2: Szymon Guźla, Dominik Goryczka, Michał Mosiński, Szymon Młynarczyk, Kacper Pęczek, Kamil Sójka, klasa TES3: Maciej Stangret, Michał Kupczyk, Jakub Wojda, Krystian Frąszczak, Krystian Galusik, Kacper Strzelczak.
II etap konkursu polegał na udzieleniu prawidłowej odpowiedzi na zadane pytania z języka angielskiego zawodowego w branży motoryzacyjnej. Laureaci konkursu - uczniowie klasy TSM1: Bartłomiej Kędzia, Patryk Drabczyński, Dawid Stec otrzymali cenne nagrody ufundowane przez Dyrekcję Szkoły. II Etap  konkursu zorganizowała pani Bogumiła Sibińska oraz pani Anna Kubiak.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.