Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW ZSZ Nr 4

W dniu 23 czerwca 2017 pożegnaliśmy absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr. Podczas uroczystości dyrektor ZST-E CKU Marek Wojtasz wręczył absolwentom świadectwa ukończenia szkoły zapraszając jednocześnie do kontynuowania nauki w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych. Tym osobom, które w przyszłości będą chciały uzyskać tytuł mistrza lub technika wykształcenie średnie ponadgimnazjalne jest niezbędne. Dyrektor szkoły wręczył także nagrody szczególnie wyróżniającym się absolwentom. Za dobre wyniki w nauce oraz bardzo dobre zachowanie nagrodę otrzymał Patryk Makieła z klasy ZMB3. Natomiast za osiągnięcia sportowe nagrody otrzymali Błażej Dera (klasa WZ3), Kacper Grzmil (klasa WZ3), Tomasz Glapa (klasa WZ3), Mateusz Wolniaszczyk (klasa WZ3).
Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia i samych sukcesów na nowej drodze. Do zobaczenia!

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.