Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

ZAKOŃCZENIE NAUKI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

W dniu 23 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny w Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU. Dyrektor Marek Wojtasz wręczył uczniom wyróżnienia i nagrody za osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017. Warto wyróżnionych i nagrodzonych wymienić z imienia i nazwiska, bo sobie na to zasłużyli.

NAGRODY ZA NAJLEPSZE WYNIKI W NAUCE OTRZYMALI:

 1.  Hubert Kopras – klasa TEC1 - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 5,6;
 2.  Krystian Frąszczak – klasa TES3 – świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 5,33;
 3.  Szymon Młynarczyk – klasa TSM2 – świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 5,15;
 4.  Grzegorz Szymankiewicz – klasa TEC2 – świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 5,14;
 5.  Bartłomiej Kędzia – klasa TSM1 – świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 5,05;
 6.  Tobiasz Bąk – klasa TEC1 - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 5,00;
 7.  Albert Owczarek – klasa ZM1a - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 5,00;
 8.  Krzysztof Piec – klasa ZM2a - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 4,85;
 9.  Michał Mosiński – klasa TSM2 - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 4,85;
10. Bartłomiej Kwiatkowski – klasa TES3 - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 4,83;
11. Mateusz Kaczyński – klasa ZM2b - świadectwo z wyróżnieniem – średnia ocen 4,75;
12. Dawid Iberhan – klasa ZM1b – dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie;
13. Wiktor Tetrzona – klasa WZ1a - dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie;
14. Bartłomiej Sójka – klasa WZ1b - dobre wyniki w nauce oraz bardzo dobre zachowanie;
15. Mateusz Aleks – klasa ZEM2 - dobre wyniki w nauce oraz bardzo dobre zachowanie;
16. Michał Smolarek – klasa WZ2 - dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie;

DYPLOMY, ZA DOBRE WYNIKI W NAUCE OTRZYMALI:

 1.  Krzysztof Dudczak – klasa ZM1a,
 2.  Paweł Wczesny – klasa ZM1a,
 3.  Michał Zawadzki – klasa WZ1a,
 4.  Kamil Mrugała – klasa ZM2a,
 5.  Grzegorz Grabarek – klasa ZM2a;
 6.  Dominik Kempa – klasa ZM2b,
 7.  Marek Wika – klasa ZM2b,
 8.  Mateusz Beker – klasa ZM2b,
 9.  Mikołaj Grabski – klasa WZ2,
10. Jakub Balik – klasa TEC1,
11. Marcin Zduńczyk – klasa TEC1,
12. Albert Stańczyk – klasa TSM1,
13. Michał Krawczyk – klasa TSM1,
14. Kamil Trzcieliński – klasa TSM1,
15. Grzegorz Białkowski – klasa TSM1,
16. Mikołaj Szkudlarek – klasa TEC2,
17. Artur Popłonyk – klasa TEC2,
18. Kacper Pęczek – klasa TSM2,
19. Adrian Chowański – klasa TSM2,
20. Patryk Kociemba – klasa TSM2.

DYPLOMY ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE OTRZYMALI:

1. Szymon Kasprzak – klasa TEC2,
2. Dawid Pietrzak – klasa TEC2,
3. Dawid Szmania – klasa TEC2.

Dyplomy za działalność społeczną otrzymują:

1. Bartłomiej Zając – klasa TSM2,
2. Krystian Pawłowski – klasa TSM2,
3. Patryk Kołodziej – klasa TES3.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM UCZNIOM WSPANIAŁYCH WAKACJI.

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Akceptuję pliki cookie na tej stronie.