Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Zmiany w zakresie kształcenia zawodowego w ZSTE CKU

W związku ze zmianami polskiej klasyfikacji zawodów szkolnych, nazw poszczególnych kwalifikacji zawodowych oraz podstaw programowych kształcenia zawodowego podajemy do wiadomości informacje na ten temat ujęte w tabelę. Nowe podstawy programowe (2017) i nowe nazwy kwalifikacji zawodowych dotyczą Branżowej Szkoły I Stopnia – klasy pierwszej w roku szkolnym 2017/2018, a także 4-letniego Technikum – od klasy pierwszej w roku szkolnym 2017/2018 oraz 5-letniego Technikum – od klasy pierwszej w roku szkolnym 2019/2020.
 
Pozostałych uczniów dotyczą starsze podstawy programowe i stare nazwy kwalifikacji. Zmiany są istotne i dotyczą liczby kwalifikacji w poszczególnych zawodach w technikum, a tym samym liczby zdawanych egzaminów zawodowych i zakresu programowego.  
 
pdf icon new
 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.