Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

STYPENDIA DLA UCZNIÓW ZSTE CKU

Przedsiębiorstwo PKP CARGOTABOR Sp. z o.o. oferuje uczniom klasy czwartej technikum oraz klas trzecich zasadniczej szkoły zawodowej stypendia w wysokości 500 złotych miesięcznie, wypłacane od września 2017 do czerwca 2018.
Stypendia są dedykowane uczniom, którzy podejmą po zakończeniu roku szkolnego 2017/2018 pracę zawodową w ostrowskim oddziale firmy, na okres dwóch lat. Stypendystami mogą zostać osoby, które uzyskały w poprzednim roku szkolnym średnią ocen klasyfikacyjnych 3,2, a z przedmiotów zawodowych średnią ocen klasyfikacyjnych 3,5, a także osiągnęły oceny klasyfikacyjne wyższe niż dopuszczający z przedmiotów zawodowych oraz uzyskały ocenę co najmniej poprawne z zachowania. Ponadto istotna będzie także opinia szkoły, bowiem to właśnie szkoła ma rekomendować uczniów ubiegających się o stypendium.
O szczegółach propozycji informuje doradca zawodowy w Szkolnym Ośrodku Kariery ZST-E CKU
Ostrowski zakład PKP CARGO TABOR, zwany potocznie lokomotywownią, znajduje się na ulicy Skorupki 2 i prowadzi modernizację i naprawy lokomotyw elektrycznych. Firma zajmuje znaczące miejsce w branży napraw specjalistycznego taboru kolejowego w Polsce. Planujemy wycieczki do zakładu i zorganizowanie rozmów przedstawiciela firmy z uczniami.

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.