Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Wycieczka klasy TES1 do Biblioteki Publicznej

19-go września klasa TES1 wzięła udział w zwiedzaniu Biblioteki Publicznej im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wlkp. Uczniowie wysłuchali bardzo ciekawej prelekcji dotyczącej zasad funkcjonowania czytelni i wypożyczalni. Młodzież zapoznała się ze zbiorami bibliotecznymi, katalogami, regulaminami oraz ofertą kulturalną biblioteki. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach zadając ciekawe pytania. Następnie klasa z opiekunami udała się do pizzerii mile spędzając czas. Opiekunami wycieczki były Edyta Tomaszewska i Grażyna Koczorowska

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.