Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

27 września 2017 r miała miejsce inauguracja sezonu sportowego dla szkół ponadgimnazjalnych. Tego dnia na stadionie KS STAL przy ulicy Kusocińskiego 1, odbyły się mistrzostwa powiatu szkół ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce.
W rywalizacji wzięło udział 11 szkół. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa 32 zawodników. Jak co roku nasi uczniowie reprezentowali ZST-E we wszystkich konkurencjach rozgrywanych tego dnia.
Zdobyliśmy 3 medale indywidualne: Dawid Szmania -  II miejsce w biegu na 1500 m , Sokołowski Maciej -  I miejsce w skoku w dal i Daria Sznajder, która zdeklasowała swoje rywalki w biegu na 800 m i zajęła - I miejsce.
Zawody uważamy za udane dla naszych uczniów, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych zmaganiach sportowych. Poniżej tabela z wynikami klasyfikacji ogólnej.

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.