Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

UROCZYSTOŚĆ SZKOLNA W DNIU 13.10.2017 ROKU

W przededniu Święta Edukacji Narodowej odbyła się uroczystość, na której uczniowie klas pierwszych złożyli przysięgę na szkolny sztandar. To znak przyjęcia ich do grona społeczności szkolnej.
Ponadto z okazji zbliżającego się święta uczniowie złożyli życzenia pracownikom szkoły. W związku z piętnastą rocznicą powstania Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU dyrektor Marek Wojtasz w swoim wystąpieniu przypomniał dzieje szkoły i wręczył okolicznościowe nagrody zasłużonym nauczycielom. Dyrektor poinformował ponadto, że pięknym akcentem jubileuszu szkoły będzie uroczystość wmurowania kamienia węgielnego w murach powstającego budynku w Centrum Kształcenia Praktycznego ZSTE CKU w dniu 30 października 2017 roku.
Zainteresowanych dziejami ZSTE CKU odsyłamy do informacji na stronie szkoły http://zste.info.pl/home/adsfghj/4-historia-szkoly

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.