Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY TMC1

We wtorek 17.10.2017r. klasa TMC 1 wybrała się w towarzystwie wychowawcy Anny Kubiak oraz opiekuna Joanny Nagel na wycieczkę integracyjną po ciekawych miejscach naszego miasta. Przewodnik PTTK pani Ewa Sikora pokazała uczniom wiele interesujących budynków oraz przekazała bardzo dużo ciekawostek związanych z historią Ostrowa Wielkopolskiego. Na zakończenie wycieczki wszyscy udali się na wspólny posiłek do pizzerii Tutti Santi. Wspólnie spędzony czas na pewno pozytywnie wpłynie na zintegrowanie się uczniów i wychowawcy.

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.