Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Obchody Dnia Papieskiego

Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych włączył się w październiku w obchody XVII krajowego Dnia Papieskiego, którego hasło brzmiało „Idźmy naprzód z nadzieją”. Obchodom szkolnym towarzyszyły różne wydarzenia kulturalne. Zostały zorganizowane okolicznościowe wystawki: w sali nr 37 - „Pielgrzymki Jana Pawła II”, w bibliotece szkolnej - „39 rocznica pontyfikatu Jana Pawła II”. Uczniowie klas technikum oraz branżowej szkoły zawodowej na lekcjach religii obejrzeli filmy związane z postacią Jana Pawła II – „Karol człowiek, który został papieżem”, „Jan Paweł II – szukałem Was”. Po obejrzeniu filmów na zakończenie lekcji uczniowie odśpiewali ulubioną pieśń papieża „Barkę”. Został przeprowadzony również konkurs „Sylwetka papieża”, którego laureaci otrzymali różańce. Wydarzenia związane z Dniem Papieskim były okazją do przypomnienia postaci papieża Jana Pawła II oraz chwilą zadumy nad chrześcijańską wizją nadziei.

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.