Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Konkurs biblioteczny „Wiem, bo czytałem”

W dniu 17-go października 2017 roku odbył się konkurs czytelniczy „Wiem, bo czytałem”. W pytaniach konkursowych uczniowie klasy maturalnej TES4 musieli wykazać się znajomością lektur szkolnych. Młodzież miała za zadanie połączyć autorów z tytułami lektur, do podanego bohatera dopisać tytuł lektury, uzupełnić tytuły książek oraz napisać poprawnie tytuły lektur. Uczniowie poprzez uczestnictwo w konkursie mogli uporządkować posiadane wiadomości lub uzupełnić brakujące. Nagrody za najlepiej rozwiązane zadania otrzymali: Patryk Wojciechowski, Krystian Frąszczak oraz Patryk Kołodziej. Konkurs przygotowały i przeprowadziły Grażyna Koczorowska i Małgorzata Olszewska. Nagrody zwycięzcom wręczyła pani dyrektor Maria Mikołajczyk wraz z organizatorkami.

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.