Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

W dniach 24 i 25-go października odbyły się w bibliotece szkolnej wybory nowego składu Rady Samorządu Uczniowskiego. Wybory zostały poprzedzone ustaleniem 10 kandydatów oraz kampanią przedwyborczą przeprowadzoną przez pana Krzysztofa Sadowskiego. Wybory przeprowadzono w sposób demokratyczny. Wszyscy uczniowie szkoły młodzieżowej wybierali swojego kandydata poprzez wskazanie jednej osoby na karcie wyborczej. W wyborach uczestniczyło łącznie 358 wyborców. Oddano 340 głosów ważnych i 18 nieważnych. Wybory przeprowadziła i głosy przeliczyła komisja, w skład której weszli uczniowie: Igor Jarmoła, Krystian Płokarz, Nikodem Stasiak, Jakub Wawrzyniak, Szymon Wawrzyniak, Michał Zmyślony i pani Grażyna Koczorowska.

Najwięcej głosów – 134 - uzyskał Bartłomiej Zając uczeń klasy TSM3, który w roku szkolnym 2017/2018 będzie pełnił funkcję przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Iga Oblamska z klasy TSM3 otrzymała 50 głosów, Oskar Koper z klasy WZ2b uzyskał 35 głosów, Kacper Woźniak z klasy TEC2 – 32 głosy, Hubert Kopras z klasy TEC2 - 27 głosów, Paweł Borowiak z klasy TSM2 – 24 głosy, Marcin Pręciuk z klasy WZ1 – 15 głosów, Mikołaj Szkudlarek z klasy TEC3 – 12 głosów, Michał Krawczyk z klasy TSM2 – 7 głosów i Mateusz Kaźmierczak klasy WZ2b – 4 głosy.

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.