Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

POWIATOWE PŁYWANIE

27 października 2017 r. na krytej pływalni „Wodny Raj” odbyły się coroczne zawody pływackie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostrowskiego. Reprezentacje szkolne tworzyły ośmioosobowe zespoły. Każdy zawodnik mógł startować w jednym wyścigu indywidualnym na dystansie 50 m i w sztafecie 8 x 50 m. Zawody przyniosły wiele emocji, a niektóre wygrane trzeba było analizować na kamerze cyfrowej, co świadczy o zaciętych wyścigach. W sumie w zawodach wzięło udział 55 uczniów z 10 szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Naszą reprezentację tworzyli: Kacper Strzelczak – TES 4, Saber Abdusalam – ZEO 1, Tomasz Królik – ZEM 1, Jakub Przybylski – ZEM 1, Szymon Stachowczyk – TSM 3, Nikodem Stasiak – TSM 3, Adrian Chowański – TSM 3, Hubert Kopras – TEC 2, Maciej Ratajek – TSM 3. Nasi zawodnicy spisali się świetnie. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy IV miejsce. Również bardzo dobrze popłynęliśmy w sztafecie 8 x 50 m stylem dowolnym, w której zajęliśmy IV miejsce. Opiekunem naszej reprezentacji był Mariusz Wołowicz.

GRATULUJEMY

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.