Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

BYLIŚMY W FABRYCE OBRABIAREK CNC

W dniu 10 listopada 2017 roku grupa uczniów technikum klas drugich i trzecich Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU uczących się zawodu TECHNIK MECHANIK (operator obrabiarek skrawających) zwiedziła fabrykę obrabiarek DMG MORI  FAMOT w Pleszewie. Produkowane są tam znane w świecie ze swej jakości i precyzji nowoczesne obrabiarki sterowane numerycznie. Uczniowie zobaczyli jak powstają takie maszyny, jakim testom jakościowym poddaje się te skomplikowane produkty. Zapoznali się z technologią montażu i rozwiązaniami technicznymi na linii produkcyjnej.
Udział w dzisiejszych zajęciach był doskonałym uzupełnieniem edukacji szkolnej. Rozmowy z menadżerami DMG MORI uświadomiła uczniom olbrzymie możliwości pracy zawodowej w branży obróbki skrawaniem. Organizatorami przedmiotowej wycieczki byli nauczyciele przedmiotów mechanicznych Krzysztof Sadowski i Rafał Stasiak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.