Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

HANDBALL w ZST-E CKU

W dniu 6 listopada 2017 r., po rozgrywkach grupowych, rozegrane zostały półfinały oraz finały szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostrowskiego w piłce ręcznej. Jak co roku, impreza odbywała się w Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU. Nie było tajemnicą, że faworytami tegorocznych rozgrywek będzie LOSO, no i my – ZST-E CKU. W tych właśnie szkołach ponadgimnazjalnych grają i trenują na co dzień zawodnicy KPR „OSTROVIA” w kategorii juniora. Zespół z LOSO z trenerem Eugeniuszem Lijewskim ma nad nami przewagę siły wynikającą z różnicy wieku.
W pierwszym półfinale spotkały się zespoły LOSO z ZSB-E. Wynik 20:9 nikogo nie zaskoczył. W drugim półfinale reprezentacja ZST-E CKU wygrała z ZST wynikiem 16:10. W meczu o III. miejsce „Budowlanka” musiała uznać wyższość „ZAP-u” – 14:10.
W wielkim finale spotkały się natomiast, zespoły wymienione wcześniej jako faworyci: LOSO i ZST-E. Ekipa gospodarzy pod wodzą Rafała Stempniaka nie zamierzała oddać łatwo zwycięstwa. W pierwszej połowie obydwa zespoły grały jak równy z równym. Druga połowa to już widoczna dominacja „spółdzielni oświatowej”, która pokonała ostatecznie „Kantaka” wynikiem 15:10. Mecz dostarczył licznie zgromadzonej publice wiele emocji, były nerwy, doping, no i radość po końcowym gwizdku sędziego. Awans do finału uzyskały jednak obydwa zespoły, które w dalszej rozgrywce zostaną rozstawione. Kolejny etap – rejonowy odbędzie się w naszej hali 20 listopada. Będzie gorąco.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych zwycięstw !
Mariusz Wołowicz

 

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.