Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

IV Wieczór Poetycki „Jesienne zamyślenia”

W dniu 08-go listopada odbył się IV Wieczór Poetycki „Jesienne zamyślenia”. Tematem przewodnim wieczoru była nadzieja i miłość. Na spotkanie zostali zaproszeni rodzice uczniów klas: TSM3 oraz TEC3. Wieczór poetycki przeniósł jego uczestników w świat poezji i muzyki. W nastrojowej atmosferze, przy zapalonych świecach, prezentacji multimedialnej z jesiennymi krajobrazami i pięknej muzyce Dżemu, Czesława Niemena oraz Leonarda Cohena uczniowie recytowali wiersze o nadziei i miłości m.in. Edwarda Stachury i Haliny Poświatowskiej.
W wieczorze poetyckim udział wzięli recytatorzy: Julia Chowicka TES1, Daria Sznajder TEC2, Iga Oblamska, Adrian Chowański, Daniel Dzięcioł, Bartłomiej Zając z TSM3; piosenki zaśpiewała Julia Chowicka TES1; na trąbce utwory wykonał Krystian Zawidzki TEC3; za muzykę i prezentację multimedialną  odpowiedzialny był Krystian Pawłowski TSM3; za oświetlenie odpowiadał Dominik Gorzyczka TSM3.

                    „A więc i ty
                    Uśmiechnij się do swoich smutnych myśli.
                    Uśmiechnij się do szarych, smutnych dni,
                    Najlepszy sen na jawie ci się wyśni,
                    Bo wielka moc w uśmiechu szczerym tkwi…
                    Do ludzi – tych, co nigdy się nie śmieją
                    Co dzień, z nadzieją, pierwsza uśmiechnij się…”

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.