Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Konkurs fotograficzny „Czytamy wszędzie”

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs fotograficzny „Czytamy wszędzie”. Wszystkich zainteresowanych uczniów prosimy o przesłanie zdjęć przedstawiających czytające osoby lub grupy osób w różnych miejscach (np. w autobusie, w parku, na szkolnym korytarzu) na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Konkurs trwa od 20-go września do 12-go stycznia. W dniu 25-go stycznia odbędzie się w bibliotece szkolnej wręczenie nagród.

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.