Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

MISTRZOSTWA POWIATU OSTROWSKIEGO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

W dniu 10.11.2017 r w hali sportowej Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU odbył się finał rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych powiatu ostrowskiego w halowej piłce nożnej. Po rozegraniu spotkań w grupach, do ścisłego finału awansowały cztery zespoły, które rozegrały mecze półfinałowe, finał i mecz o III miejsce.
W pierwszym półfinale ZSB-E pokonał ZST-E wynikiem 2:1 , a III L.O. po remisie pokonało w rzutach karnych ZSU z wynikiem 2:1.
W meczu o III miejsce zespół gospodarzy z „Kantaka” nie dał szans Zespołowi Szkół Usługowych i wysoko wygrał 6:1. Natomiast w finale po zaciętym spotkaniu III L.O pokonało ZSB-E (1:0)  – przerywając tym samym kilkuletnią dominacje „Budowlanki”.
Zespoły uczestniczące w finale zostały nagrodzone medalami i pucharami. Za organizację i sędziowanie całego cyklu rozgrywek dziękujemy panom Jackowi Bugarze i Mariuszowi Wołowiczowi.

 

Klasyfikacja końcowa

 

 

 

 

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.