Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada 1918 roku, 99 lat temu, Polska odzyskała niepodległość. Choć przez 123 lata kraj nie istniał na mapie, żył jednak naród i jego kultura. Wierzono, że tak długo jak one trwają, nie trzeba tracić nadziei. Powstanie w 1918 roku niepodległej Polski stanowiło wydarzenie, które zaliczyć należy do najbardziej doniosłych w tysiącletnich dziejach naszej państwowości i dziejach naszego narodu.
W dniu 14-go listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się w szkole uroczysty apel. Wiersze związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości przedstawili: Daria Sznajder z klasy TEC2, Iga Oblamska, Daniel Dzięcioł, Bartłomiej Zając, Adrian Chowański i Kacper Pęczek z klasy TSM3. Utwory: „Ciszę” oraz „Rotę” na trąbce zagrał Krystian Zawidzki z klasy TEC3. Za muzykę podkreślającą nastrój i powagę uroczystości oraz prezentację multimedialną odpowiedzialni byli Krystian Pawłowski i Dominik Gorzyczka z klasy TSM3. Poczet sztandarowy reprezentowany był przez uczniów klasy TES4: Dawida Mądrzaka, Mateusza Michalaka i Macieja Stangreta. W apelu wzięły udział klasy TMC1, TSM2 oraz ZM2b.

 

 

 

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.