Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej

W dniu 16-go listopada 2017r. uczniowie naszej szkoły spotkali się z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej im. s. M. Benodyny Koterbianki w Ostrowie Wielkopolskim. W trakcie spotkania młodzież zaprezentowała widowni program artystyczny mówiący o nadziei w jesieni życia. Krótkie przedstawienie przeniosło jego uczestników w świat poezji i muzyki. W miłej atmosferze spotkania uczniowie recytowali wiersze m.in. Edwarda Stachury i Haliny Poświatowskiej. Podczas występu uczestnicy obejrzeli prezentację multimedialną z jesiennymi krajobrazami oraz wysłuchali muzyki Czesława Niemena oraz Czerwonych Gitar.
W spektaklu słowno-muzycznym udział wzięli recytatorzy: Daria Sznajder TEC2, Iga Oblamska, Adrian Chowański, Bartłomiej Zając z klasy TSM3, piosenki zaśpiewała Julia Chowicka TES1, z na trąbce utwory wykonał Krystian Zawidzki TEC3, za muzykę i prezentację multimedialną odpowiedzialni byli Krystian Pawłowski i Dominik Gorzyczka TSM3.

 

 

 

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.