Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

PRZYGARNIJ MNIE

21 listopada 2017 r.uczniowie kl.ZM3A wraz z opiekunem Joanną Nagel wybrali się do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim. Akcja była odpowiedzią na apel kierownictwa schroniska o pomoc rzeczową dla swoich podopiecznych. W październiku obchodziliśmy Światowy Tydzień Zwierząt, tym chętniej uczniowie ZST-E CKU przyłączyli się do zbiórki. W ciągu ostatniego miesiąca zbieraliśmy pieniądze i karmę dla podopiecznych schroniska. Do tego przedsięwzięcia przyłączyły się wszystkie klasy oraz grono pedagogiczne naszej szkoły. Zbiórka się powiodła, w sumie zawieźliśmy ok. 160 kg  karmy dla psów oraz co nieco dla kotów.
Będąc już na miejscu okazało się, że na wyprowadzenie z kojców czeka wiele psów. Chłopcy nie zastanawiając się pomogli pracownikom schroniska i wyprowadzili zwierzaki na spacer. Okazuje się, że dużej części naszej szkolnej społeczności nie jest obojętny los bezdomnych, często skrzywdzonych zwierząt, dlatego też akcja cieszyła się powodzeniem, a uczniowie deklarowali, że chętnie wrócą do schroniska w charakterze wolontariuszy lub po któregoś z podopiecznych. Większość z tych psiaków nie miała łatwego życia i teraz każdy z nich czeka na kochającego właściciela. Może ktoś z Was zdecyduje się na adopcję? Kierownictwo schroniska zaprasza również chętnych wolontariuszy do wyprowadzania psów. Dziękujemy za wsparcie i udział w akcji.

 

 

 

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.