Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Szkolne czytanie „Wesela” – turniej literacki

W dniu 22-go listopada w jadalni szkolnej odbyło się wydarzenie bez precedensu. Oto naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny z klas TEC3 i TSM3 rywalizujące w najpiękniejszym czytaniu dramatu Stanisława Wyspiańskiego pt. „Wesele”. Obie strony starały się z całych sił jak najpiękniej interpretować fragmenty dramatu, długo idąc „łeb w łeb”. Dopiero po jakimś czasie wyraźne prowadzenie objęła piątka przedstawicieli klasy TSM3. Po przeczytaniu pierwszego aktu „Wesela” prowadzący przerwał turniej, a jury udało się na obrady. Jednogłośnie ogłoszono zwycięstwo przedstawicieli klasy TSM3, a pan dyrektor Marek Wojtasz wręczył nagrody w postaci egzemplarzy „Wesela” Wyspiańskiego. Obie drużyny zostały poczęstowane słodyczami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.