Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Szkolny konkurs biblioteczny „Boże Narodzenie – historia i zwyczaje”

Uczniowie klas drugich Zasadniczej Szkoły Zawodowej wzięli w grudniu udział w szkolnym konkursie bibliotecznym pt. „Boże Narodzenie – historia i zwyczaje”. Celem konkursu było przypomnienie młodzieży historii i tradycji związanej z polskimi świętami Bożego Narodzenia. W teście składającym się z 14 pytań, uczniowie udzielili wielu poprawnych odpowiedzi. Najwięcej punktów w konkursie zdobyli: Jakub Jańcik, Bartosz Bandulet z klasy WZ2a, Dawid Dropiński, Mateusz Sroka, Adrian Woźny z klasy WZ2b, Mateusz Dymowski z klasy ZM2a, Dawid Iberhan, Mateusz Fluder z klasy ZM2b. Nagrody zwycięzcom wręczyła w dniu 6-go grudnia w bibliotece szkolnej pani wicedyrektor Maria Mikołajczyk wraz z organizatorkami konkursu Grażyną Koczorowską i Małgorzatą Olszewską.

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.