Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

W dniu 03.12.2017r. w Ostrowskim Centrum Kultury po raz kolejny odbył się koncert charytatywny „Otwarte serca”, którego organizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum św. Józefa” w Ostrowie Wielkopolskim. Zbierano datki na leczenie uczennicy siódmej klasy Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych w Ostrowie. Karolinka zachorowała na nowotwór móżdżku, jest po operacji, a także po chemioterapii i radioterapii.
W pierwszej części koncertu „Otwarte serca dla Karolinki” wystąpił z recitalem fortepianowym pianista jazzowy i kompozytor Artur Dutkiewicz, po nim zagrał Big Band Powiatu Ostrowskiego pod dyrekcją Roberta Matuszewskiego oraz wystąpiła  młoda ostrowska wokalistka Julia Jaszczyk. Na koncercie obecni byli wolontariusze ze szkół i przedszkoli, w których działają Szkolne Koła Wolontariatu, i które współpracują z TPCh „Hospicjum św. Józefa”.
Również wolontariusz z naszej szkoły Michał Krawczyk z kl. TSM2  włączył się w pomoc przy organizacji koncertu. Wspólnie z innymi wolontariuszami roznosił ulotki promujące ideę opieki hospicyjnej i wolontariatu, stał z puszką zbierając datki dla Karolinki oraz pomagał przy przygotowaniach technicznych do koncertu.

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.