Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

05.12.2017 r. zostały wręczone nagrody zwycięzcom szkolnego konkursu ortograficznego dla uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej Nr 4 i Szkoły Branżowej I Stopnia Nr 4 w ZST-E CKU. W pierwszym etapie z dyktandem zmagali się uczniowie poszczególnych zespołów klasowych. Następnie zwycięzcy pierwszego etapu z poszczególnych oddziałów klasowych zmagali się z tekstem - minihistoryjką opowiedzianą półżartem o wynalazcy Remigiuszu. Nie było łatwo. W tej rywalizacji zwyciężyli: Mateusz Aleks (kl.ZEM3), Grzegorz Grabarek (kl.ZM3a), Kacper Mikszak (kl.ZEM3). Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.