Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

Akcja Góra Grosza

W dniach 27-go listopada do 08-go grudnia uczniowie szkoły włączyli się w osiemnastą edycję Góry Grosza, akcję zbierania monet w całej Polsce, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. W skład komitetu organizacyjnego Góry Grosza weszli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Iga Oblamska, Bartłomiej Zając, Kamil Nowicki, Krystian Płokarz z klasy TSM3, Oskar Koper z klasy WZ2b oraz Hubert Kopras z klasy TEC2 pod opieką Grażyny Koczorowskiej. Podstawowym celem akcji Góra Grosza jest uświadomienie uczniom, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej. Ostatecznym celem podjętych działań jest nie tylko zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, ale także kształtowanie w młodzieży wrażliwości, współczucia i otwartości na potrzeby drugiego człowieka.
Akcja przeprowadzona została w szkole dziennej. Młodzież wykazała zrozumienie dla ciężkiej sytuacji rówieśników i bardzo chętnie dzieliła się każdym groszem. Uczniowie: Marek Wika ZM3b oraz Albert Bajkowski TEC3 znacznie wsparli tegoroczną zbiórkę pieniędzy. W czasie akcji uczniowie zebrali na rzecz Towarzystwa Nasz Dom 302,57 zł.
Dziękujemy wszystkim, którzy okazali serce!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.