Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
Slide1
Slide2
Slide3

MŁODZI BIZNESMENI WYRÓŻNIENI

Departament Wydziału Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, przy współudziale Ośrodków Doskonalenia Nauczycieli w Lesznie, Pile, Poznaniu i Kaliszu zorganizował i przeprowadził konkurs skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych pt. „BĘDĘ BIZNESMENEM – BeBi”.
Celem konkursu było pobudzenie kreatywnego i przedsiębiorczego myślenia, rozwijanie umiejętności wystąpień publicznych oraz stymulowanie pracy zespołowej. W konkursie tym wziął udział zespół uczniów z klasy TSE4 w składzie Patryk Kołodziej, Kacper Strzelczak i Patryk Wojciechowski. Ich opiekunem była Gabriela Sznajder.
Zadaniem, z którym musieli uporać się uczniowie było stworzenie autorskiego projektu, opisanie go w postaci biznesplanu oraz zaprezentowanie przed komisją konkursową.  Uczniowie w swej pracy opisali działanie aplikacji ułatwiającej poszukiwanie wolnych miejsc parkingowych, którą użytkownicy mogą na bieżąco uaktualniać i weryfikować. Nadano jej nazwę „ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE”.
Zespół pozytywnie przeszedł wszystkie etapy konkursowe i w efekcie zdobył wyróżnienie. W końcu  2017 roku uczniowie wzięli udział w uroczystej gali podsumowującej konkursowe zmagania, podczas której otrzymali cenne nagrody rzeczowe. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.